Konference – Jarní skupinové dny

Srdečně zveme na 5. konferenci věnovanou skupinové psychoterapii – Jarní skupinové dny, kterou pořádá ve dnech 3. – 5. 4. 2020 v Praze skupinová sekce České společnosti pro psychoanalytickou psychoterapii.

Tématem je letos SKUPINA A SEN. Jak pracovat se sny ve skupině. Jak se skupina promítá do snů a sny do skupiny. Může skupina snít?

V průběhu konference bychom rádi teoreticky i zážitkově přiblížili skupinově analytický způsob přemýšlení o skupinových dějích a práci se skupinou jako celkem.

Na konferenci letos zavítá zahraniční host z Izraele – tentokrát Gilu Ofer Ph. D., klinická psycholožka, skupinová analytička, psychoanalytička, supervizorka a autorka mnoha vědeckých článků o skupinové analýze.
Pozvání k aktivní účasti přijala také skupinová terapeutka a akademická malířka Kamila Ženatá a ujala se přednášky „O snech“.

Dále jsou na programu supervizní skupiny, malé sebezkušenostní skupiny, velké skupiny a také skupinové snění (dreaming matrix) vedené Gilou Ofer. Podrobnější informace, články k tématu a program konference naleznete na níže uvedených webových odkazech.

Můžete využít možnost registrace za snížený poplatek do 31. ledna 2020.

Přihláška: http://cspap.cz/prihlaska-na-jarni-skupinove-dny-2020/

Informace: http://cspap.cz/cause/5-jarni-skupinove-dny/

Aktualityhttps://www.facebook.com/zazitskupinu/

Pozvánka v pdf:

skupina_sny